Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]EasyCraft [Dedyk] [24/7] [Wl] [No-Premium] [RPG] [1.7.3] Zajrzyj a nie pożałujesz!] :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

EasyCraft

 

Presents:

 

Serwer Otwarty: 24/7

Ilość Slotów: 40

Client: 1.7.3

IP:89.231.6.85:25566

 

Typ Serwera: Hmm...? RPG xD?

Whitelist: ON - Podania składać na naszym forum!, link do forum znajdziecie na statusie serwera który jest niżej!

Premium: OFF

U nas może grać każdy !

Piekło: OFF

Netherracka oraz glowstona można zdobyć w questach ;)

Moby: ON

W nocy nie będziesz się nudził.

PVP: ON

Dzięki temu zawsze możesz stoczyć walkę z denerwującymi Cię osobami.

Zwierzęta: ON

Autozapis mapy: Oczywiście !

Autozapis jest co kilka minut, nie musisz się bać, że to co zrobiłeś zniknie!

 

Parametry:

Procesor: Intel Core™ i7-920 Quad-Core (HTT)

Pamięć: 8 GB DDR3 RAM

Dyski: 2 x 750 GB SATA-II HDD (Software-RAID 1)

Łącze 100 Mbps

 

Pluginy:

Spoiler

 

Na serwerze jest WhiteList (nie chcemy by co druga osobą była dzieckiem neo, dlatego jest selekcja), trzeba składać podania na naszym forum. Link do forum znajdziecie w statusie serwera który jest niżej, podania pod tematem na mpc nie będą uznawane!

 

Administracja:

HeadAdmin: Arcros

Administrator: Sensei

Administrator: Elfik

Administrator: Vertricus1995

Moderator: Rekrutacja na forum.

 

Forum serwera macie w statusie serwera! :)

 

Regulamin Serwera:

Spoiler Jak wejdziecie na serwer to macie na tablicy lub pod komenda /rules

 

Na serwerze jest organizowane bardzo dużo konkursów/eventów itp :), nagrody są bardzo ciekawe :D!!

 

Forum serwera macie w statusie serwera!

 

Kilka Screenów z mapy serwera :) :

79752202.jpg

25887679.jpg

18385688.jpg

84377847.jpg

To są jeszcze stare screeny z serwera :) A aktualna mapa jest jeszcze bardziej ciekawsza i urozmaicona! Zapraszamy, te ss to tylko na zachętę! :)

Zapraszamy także na naszego TeamSpeak3!

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...